Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Оцініть наш сайт?
Total 5 common:people_all_forms

Досвід роботи

Date: 23 березня 2021 о 19:23, Refreshed 12 грудня 2023 о 12:32

ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН

ВИВЧЕННЯ ДОСВІДУ РОБОТИ ВЧИТЕЛІВ

 на 2019-2025р.р.

ПРІЗВИЩЕ, ІНІЦІАЛИ ВЧИТЕЛЯ

стаж

категорія

звання

2019-2020

2020-2021

2021-2022

2022-2023

2023-2024 2024-2025

1

ЛИТВИНЧУК Л.Т.

36р.

Вища

Старший вчитель

 

 

+

2

КОВАЧ Г.В.

37р.

Вища

Старший вчитель

 

 

+

3

ЛИТВИНЧУК С.А.

39р.

Вища

Старший вчитель

 

 

 

+

4

ЦИЗЬ Є.Є.

42р.

Вища

Старший вчитель

 

 

 

+

5

ЦИЗЬ О.М.

34р.

Вища

-

 

+

 

6

ЛУКАШЕВИЧ  М.Є.

39р.

9 т.р.

Старший вчитель

 

 +

7 ПАЛЬОНКА І.В. 23р. Вища        +
8 ЦАЛЬ Л.О. 16р. Вища +
 

ЦИЗЬ ЄВГЕН ЄВГЕНОВИЧ

Цизь Євген Євгенович закінчив у 1989 р. Луцький. державний педагогічний інститут ім. Лесі Українки історичний  факультет і здобув спеціальність вчителя історії та суспільствознавства. Працює вчителем історії та правознавства в Хмелівківській ЗОШ І-ІІ ст. з 1985 року. Педагогічний стаж 37 років. За підсумками атестації йому було підтверджено  кваліфікаційну категорію «Спеціаліст Вищої категорії» та присвоєно звання «Старший вчитель»

ТЕМА ДОСВІДУ: Виховання патріотизму на уроках історії шляхом використання інтерактивних засобів

МЕТА ВИВЧЕННЯ ДОСВІДУ: вивчити сучасні підходи до організації навчання учнів історії, які застосовує вчитель в процесі своєї роботи з метою виховання тапріотизму та національної принадлежності учнів, виявити елементи новизни для популяризації серед вчителів школи.

СУТЬ ДОСВІДУ: доцільність використання краєзнавчого матеріалу, інтерактивних засобів  на уроках та в позакласній роботі, їх ефективність і сучасність, сприяння розв’язанню основних навчальних, виховних та розвиваючих цілей програмового матеріалу. Вирішення даної проблеми сприяє формуванню патріотизму, вихованню любові до рідного краю, громадянської самосвідомості,  збереженню звичаїв і традицій українського народу.

ТЕРМІН ВИВЧЕННЯ ДОСВІДУ: 01. 09. 2017р. – 20. 02. 2019р.р.

ЛИТВИНЧУК СЕРГІЙ АНДРІЙОВИЧ

Литвинчук С.А. закінчив у 1987р. Київський державний педагогічний інститут ім. Горького природничо-географічний факультет і здобув спеціальність вчителя географії та біології . Працює вчителем географії в Хмелівківській ЗОШ І-ІІ ст. з 1991 року. Педагогічний стаж 34 роки. За підсумками попередньої атестації йому підтверджено вишу кваліфікаційну категорію, звання "Старший вчитель". А за позакласну роботу з учнями, за сумлінну працю і щедрість душі  вчителя нагороджено значком «відмінник освіти України». Він сумлінний, грамотний і творчий педагог, багато працює над тим, щоб географія як навчальний предмет, зацікавлювала і захоплювала школярів, щоб кожен урок географії збагачував їх новими знаннями, емоціями, виховував любов до природи, до своєї країни. На думку вчителя, вивчення географії має бути активним дослідженням способом спостереження за природними явищами й організацією екскурсій і походів. Вважає, що тільки так можна навчити своїх учнів «не лише дивитися, а й бачити, не лише знати, а й розуміти», прищепити їм той «інстинкт місцевості», про який говорив свого часу К. Ушинський.

ТЕМА ДОСВІДУ: Розвиток основних компетентностей школярів в процесі навчання географії з використанням краєзнавчого принципу та інноваційних технологій

Мета вивчення досвіду:

Визначити напрями розвитку педагогічної майстерності вчителя,  вивчити сучасні підходи до організації навчання, які застосовує вчитель в процесі своєї роботи, виявити елементи новизни по формуванні ключових компетенцій учнів для популяризації серед вчителів школи та активізації їх творчої діяльності. Вивчити, як використовує вчитель краєзнавчий принцип та інноваційні техноогії у роботі  у формуванні ключових компетентностей учнів.

СУТЬ ДОСВІДУ: доцільність використання інноваційних технологій та краєзнавчого принципу зокрема на уроках географії для розвитку основних компетентностей учнів, формування їх комунікативних вмінь. Застосування даних технологій мобілізує творчі здібності школярів, спонукає до поглибленого вивчення навчального матеріалу, сприяє взаємодії учасників навчального процесу, спільному розв'язанню навчальних задач для досягнення кінцевої мети – вміння школярів застосовувати набуті знання на практиці.

ТЕРМІН ВИВЧЕННЯ ДОСВІДУ: 01. 09. 2017р. – 25. 01. 2019 р.р.

Лукашевич Мирослава Євгенівна 

«Любити свого учня всяким: талановитим чи не дуже, веселим чи сумним, спокійним чи непосидючим…

Спілкуватись з ним, навчати й радіти, бо учень — це свято, яке триває доти, поки ти є разом з ним»

Педагогічний стаж роботи – 37 років. Вчителем початкових класів працює 34 роки. За підсумками попередньої атестації їй підтверджено 9 тарифний розряд та педагогічне звання «Старший вчитель».

В роботі наполеглива, творча, сумлінна. Проводить цікаву, змістовну роботу пізнавального характеру з учнями початкових класів. Використовує на своїх уроках інтерактивні методи навчання, інноваційні технології, завдання творчого та проблемно-пошукового характеру. Велику увагу на уроках приділяє ігровим методам, груповим формам роботи. Багато працює індивідуально в позаурочний час з невстигаючими та відстаючими дітьми. Враховує індивідуальні особливості, інтереси та здібності кожного учня при плануванні навчальної та виховної діяльності. На уроках використовує дидактичний матеріал розроблений самим вчителем по предметно та тематично по розділах програми вивчення предметів.

Учні мають хороші знання з предметів, володіють необхідними уміннями і навичками.

Вчитель Лукашевич М.Є. бере участь у методичній роботі школи (педагогічні читання, педради, практичний семінар, МО класних керівників, МО вчителів початкових класів, засідання круглих столів, творчі звіти, тижні педмайстерності), очолювала районну школу молодого педагога «Нестандартні форми проведення уроку», взяла участь в семінарі «Робота з обдарованими дітьми» (2015-2016 н.р.), учасник кущових та районних методоб`єднань вчителів початкових класів, з 2013 року керівник творчої групи вчителів початкових класів округу.

ТЕМА: Гра як засіб виховання і розвитку творчих здібностей молодших школярів

МЕТА: Вивчити ігрові технології, які використовує вчитель в процесі своєї роботи, виявити елементи новизни, визначити форми і методи роботи вчителя щодо виховання та розвитку творчих здібностей молодших школярів, узагальнити досвід роботи вчителя для впровадження у практику роботи вчителів школи.

СУТЬ ДОСВІДУ: Розвиток творчих здібностей молодших школярів шляхом використання ігор як засобу виховання та навчання.

ТЕРМІН ВИВЧЕННЯ: 01.09.2015-31.05.2017рр.

Цизь Оксани Миколаївни

Людина, що не знає  нічого,  може  навчитися,

справа  тільки  в  тому, щоб  запалити  в  ній бажання  вчитися і пізнавати нове.

Цизь Оксана Миколаївна, вчитель початкових класів, стаж педагогічної діяльності – 26 років. Закінчила Волинський державний університет імені Лесі Українки у 2001 році. З 1991 року працює у загальноосвітній школі I-II ступеня с. Хмелівка.

Цизь О.М.  – креативний педагог, педагог , який досконало володіє методикою організації навчально-виховного процесу, обізнана з новинами психолого-педагогічної науки, сучасними технологіями, які впроваджує в практику. 

Учні мають хороші знання з предмету , володіють необхідними уміннями і навичками.

Вчитель Цизь О.М. бере участь у методичній роботі школи (педагогічні читання, педради,  МО класних керівників, МО вчителів початкових класів, засідання круглих столів, творчі звіти, тижні педмайстерності), є учасником кущових та районних методоб`єднань вчителів початкових класів.

ТЕМА:    

Розвиток пізнавальних і творчих здібностей молодших шкорів через ІКТ.

МЕТА: 

Вивчити інформаційні  технології, які використовує вчитель в процесі своєї роботи, виявити елементи новизни, визначити форми і методи роботи вчителя щодо розвитку пізнавальних здібностей учнів, узагальнити досвід роботи вчителя для впровадження у практику роботи вчителів школи.

СУТЬ ДОСВІДУ: 

Розвиток  пізнавальних  здібностей учнів,  їх пізнавальної активності через іформаційні технології, враховуючи індивідуальні особливості дітей молодшого шкільного віку; форми і методи формування навичок пізнавальної та творчої діяльності як передумова успішного розвитку особистості.

ТЕРМІН ВИВЧЕННЯ:  01.09.2014- 31.05.2016рр.

Литвинчук Любов Талимонівна

Щоб не перетворити дитину на склад знань, комору правил і формул,

треба вчити її мислити

Литвинчук Л.Т. закінчила в 1987р. Київський педагогічний інститут їм. Драгоманова природничо-географічний факультет і здобула спеціальність вчителя біології та хімії. Працює вчителем біології,  хімії, природознавства і основ здоров'я в Хмелівківській ЗОШ І-ІІ ст. з 1992 року. Педагогічний стаж 27 років. За підсумками останньої атестації їй підтверджено вищу кваліфікаційну категорію та звання «Стариший вчитель».  Вона сумлінний, грамотний і творчий педагог, який розуміє, що від її вміння, майстерності і мудрості залежать здоров’я, розум, характер, воля, місце і роль в житті дитини.

ТЕМА ДОСВІДУ:

Формування ключових компетентностей учнів через інноваційні технології

МЕТА ВИВЧЕННЯ ДОСВІДУ:

Вивчити методичні технології, які застосовує вчитель в процесі своєї роботи, визначити форми і методи роботи вчителя по формуванні основних компетентностей школярів , поєднання форм, методів і прийомів навчання з різних технологій для оптимізації навчального процессу, формування критичного і логічногомислення учнів, розвиток пізнавального інтересу та творчих здібностей дітей.

СУТЬ ДОСВІДУ:

Переосмислення змісту та розробка нових підходів до вивчення хімії та біології із застосуванням активних методів навчання, розвиток предметних компетентностей, формування  наукового світогляду учнів . 

ТЕРМІН ВИВЧЕННЯ ДОСВІДУ: 01.09. 2013р. –30.05.2015 р.р.

Ковач Галини Володимирівни

«Людина  освічена – та, яка  знає, де знайти те, чого вона не знає» 

Георг Зіммель

Ковач Галина Володимирівна, вчитель української мови і літератури,  стаж педагогічної діяльності – 28 років. Закінчила Київський державний педагогічний інститут ім.Горького у 1986 році. З 1994 року працює у загальноосвітній школі I-II ступеня с. Хмелівка.

Ковач Г.В.  - творчий, мисляч педагогом, який досконало володіє методикою організації навчально-виховного процесу, обізнана з новинами психолого-педагогічної науки, сучасними технологіями, які впроваджує в практику.  Ковач Г.В. є керівником районного методичного обєднання вчителів української мови і літератури, член творчої групи вчителів округу.

Учні мають хороші знання з предметів, володіють необхідними уміннями і навичками.

ВчительКовач Г.В. бере участь у методичній роботі школи (педагогічні читання, педради, проблемний семінар, МО класних керівників, засідання круглих столів, творчі звіти, тижні педмайстерності), є секретарем педагогічних рад, учасник кущових та районних методоб`єднань вчителівукраїнської мови і літератури.

ТЕМА: 

Формування мовленнєвої компетенції школярів через впровадження інноваційних технологій.

МЕТА:

Вивчити інноваційні технології, які використовує вчитель в процесі своєї роботи, виявити елементи новизни, визначити форми і методи роботи вчителя по формуванні мовленнєвої компетенції учнів, узагальнити досвід роботи вчителя для впровадження у практику роботи вчителів школи.

СУТЬ ДОСВІДУ:

Розвиток навичок мовленнєвої компетентності учнів,  їх пізнавальної активності через інноваційні технології, враховуючи індивідуальні особливості дітей; форми і методи формування навичок мовленнєвої діяльності як передумова успішного розвитку особистості, формування їх мовленнєвої культури.

ТЕРМІН ВИВЧЕННЯ:  01.09.2013-31.05.2015рр.

 
Так звана самостійна робота – це вершки
Математики…
Без роботи такого характеру вивчення
математики – майже даремна річ.
Дж. В. Янг 
Матвіюк Ю.В. закінчив у 1984р. Луцький педагогічний інститут ім. Лесі Українки фізико-математичний факультет і здобув спеціальність вчителя математики . Працює вчителем математики в Хмелівківській ЗОШ І-ІІ ст. з 1987 року. Педагогічний стаж 27 років. За підсумками попередньої атестації йому підтверджено вишу кваліфікаційну категорію, звання "Старший вчитель". Він сумлінний, грамотний і творчий педагог, багато працює над тим, щоб математика як навчальний предмет, зацікавлювала і захоплювала школярів, щоб кожен урок математики збагачував їх новими знаннями , емоціями, виховував креативні та дослідницькі риси. 
 
ТЕМА ДОСВІДУ:
Розвиток самоосвітньої компетентності учнів шляхом урізноманітнення самостійної роботи 
Мета вивчення досвіду:    Визначити напрями розвитку  педагогічної майстерності вчителя,  вивчити сучасні підходи до організації навчання, які застосовує вчитель в процесі своєї роботи, виявити елементи новизни по формуванні комунікативних та пізнавальних компетенцій учнів     для популяризації серед вчителів школи та активізації їх творчої діяльності.
 
СУТЬ ДОСВІДУ: доцільність використання інтерактивних технологій, інноваційних методів роботи на уроках математики для розвитку самоосвітньої компетентності, підвищення пізнавальної активності учнів, формування їх комунікативних вмінь, формування в учнів самостійності мислення, розвиток творчого підходу до розв’язування різних проблем, що виникають в процесі вивчення математики, активізація розумової діяльності учнів. 
 
ТЕРМІН ВИВЧЕННЯ ДОСВІДУ: 01. 09. 2010р. – 30. 12. 2012 р.р
 
Учитель живе доти, поки вчиться, 
тільки-но він припинив учитися,
 в ньому помирає вчитель.  
К. Д. Ушинський
• Актуальність досвіду.  Вирішення даної проблеми сприяє вихованню любові до рідного краю, громадянської самосвідомості. Застосування краєзнавчого принципу дозволяє  дати учням  можливість здобуті на уроках знання збагачувати через спостереження в навколишньому середовищі, доповнювати її практичними уміннями та навичками, а також сприяє розвитку творчого потенціалу особистості та формування в учнів творчої діяльності.
 
 Новизна педагогічних ідей. Навчати пізнанню – значить навчати діяльності, створювати умови учню для проявлення його самостійності. Головним завданням освіти є «вирощування» людини, яка спроможна займати самостійну позицію стосовно зовнішніх умов. Випускник після закінчення школи, позбавившись опіки, вимогливих умов, вихований на педагогічних засадах наслідування, але не володіючи здібностями самостійності у виборі, прийнятті рішень, прийомами роботи з новим, невідомим, саме тим, що вимагає соціум, відчуває в ньому дискомфорт. Вони не завжди здатні розв’язувати проблеми, виконувати практичні завдання, не можуть мислити діалектично, систематично, їм бракує творчої уяви, винахідливості. Завдання вчителя сьогодні — віді¬брати зі своїх методичних надбань усе прогресивне і змінити, модер¬нізувати, трансформувати навчаль¬ний процес так, щоб забезпечити його дослідницький, пошуковий ха¬рактер. Такий підхід сприятиме роз¬витку мислення, розумових творчих здібностей учнів. Дитина психоло¬гічно краще готується до сприйнят¬тя невідомого, нового для неї, і це зумовлює не тільки кращі результа¬ти в навчанні, а й сприяє формуван¬ню її як особистості, таких мораль¬них якостей, як цілеспрямованість, наполегливість,   принциповість.
 
• Науково-теоретичне обґрунтування. Використання інноваційних технологій на уроках географії для підвищення пізнавальної активності учнів, розвитку  їх компетентностей через використання краєзнавчого принципу. Застосування даних технологій мобілізує творчі здібності школярів, спонукає до поглибленого вивчення навчального матеріалу, сприяє взаємодії учасників навчального процесу, спільному розв'язанню навчальних задач для досягнення кінцевої мети – вміння школярів застосовувати набуті знання на практиці, розвиток творчого потенціалу  учнів, формування широкого спектру світоглядних знань, формування рис патріотизму через пізнання географії рідного краю.
 
• Вид досвіду. Місцевий
 
• Суть досвіду. Доцільність використання краєзнавчого матеріалу  на уроках та в позакласній роботі, їх ефективність і сучасність, сприяння розв’язанню основних навчальних, виховних та розвиваючих цілей програмового матеріалу. Вирішення даної проблеми сприяє вихованню любові до рідного краю, громадянської самосвідомості,  збереженню звичаїв і традицій українського народу.
 
• Шляхи поширення.  Відкриті уроки та позакласні заходи при проведенні засідань районного та окружного методичного об’єднання вчителів, створена базова школа  по організації туристично-краєзнавчої роботи.

ТЕРМІН ВИВЧЕННЯ ДОСВІДУ: 01. 09. 2012р. – 30. 12. 2014 р.р.

 

Цизь Євген Євгенович

Оглядаючись в минуле – зніми капелюха, 
заглядаючи в майбутнє – засукай рукава
Давня мудрість
 Цизь Євген Євгенович закінчив у 1989 р. Луцький. державний педагогічний інститут ім. Лесі Українки історичний  факультет і здобув спеціальність вчителя історії та суспільствознавства. Працює вчителем історії та правознавства в Хмелівківській ЗОШ І-ІІ ст. з 1985 року. Педагогічний стаж 32 роки. За підсумками атестації йому було встановлено  кваліфікаційну категорію «Спеціаліст Вищої категорії» 
 
ТЕМА ДОСВІДУ: Активізація пізнавальної діяльності учнів шляхом поглибленого вивчення історії рідного краю.
 
МЕТА ВИВЧЕННЯ ДОСВІДУ: вивчити сучасні підходи до організації навчання учнів історії рідного краю, які застосовує вчитель в процесі своєї роботи, виявити елементи новизни для популяризації серед вчителів школи.
 
СУТЬ ДОСВІДУ: доцільність використання краєзнавчого матеріалу  на уроках та в позакласній роботі, їх ефективність і сучасність, сприяння розв’язанню основних навчальних, виховних та розвиваючих цілей програмового матеріалу. Вирішення даної проблеми сприяє вихованню любові до рідного краю, громадянської самосвідомості,  збереженню звичаїв і традицій українського народу.
 
ТЕРМІН ВИВЧЕННЯ ДОСВІДУ: 01. 09. 2012р. – 30. 04. 2014р.р.
Comments:
Only authorized users can leave comments.